15 maja 2021

BTS Club = WORKATION!

Home office, praca zdalna i zadaniowa – taką rzeczywistość obserwujemy od jakiegoś czasu. To właśnie te realia dały możliwość rozwoju nowej dziedzinie turystyki biznesowej – workation! Połączenie wakacji i pracy… Brzmi kusząco? Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Grant Thornton, 3/4 polskich pracowników chętnie skorzystałoby z takiej opcji!. Spore grono decyduje się nawet zmienić miejsce zamieszkania na kilka miesięcy! Im dłuższy pobyt, tym korzystniejsza oferta! Nam takie rozwiązanie bardzo się podoba! Dołączyliśmy do nurtu workation i rozpoczęliśmy współpracę z hotelami i ośrodkami, które stworzyły specjalną przestrzeń do pracy, np. w niewykorzystywanych salach konferencyjnych lub dedykowanych apartamentach i domach!

Załączamy zdjęcia zrobione przez jednego z naszych stałych klientów podczas realizacji na Zanzibarze, który łączył pracę z odpoczynkiem w przeznaczonej do workation willi.

#KONFERENCJE_2.0

Mamy za sobą kolejną e-konferencję – to było naprawdę coś! Włożyliśmy sporo pracy, żeby wszystko wyszło idealnie. Mamy 450 zadowolonych uczestników, w tym 50 osób, którym przygotowaliśmy stanowiska zdalne.

Wszystko odbyło się z zachowaniem norm bezpieczeństwa, niezawodne okazały się nasze systemy BlockFlex, które skutecznie zabezpieczyły miejsca pracy, dzięki czemu każda osoba, będąca w biurze mogła korzystać z indywidualnego stanowiska.

Czekamy na wydarzenia w realu, ale trzeba przyznać, że te on-line też mają swój urok.

#odkrywamyPolskęBTS

Możliwość zachowania dystansu, obcowanie z naturą, pełne bezpieczeństwo i zachowanie zasad reżimu sanitarnego – to były warunki bezwzględne organizacji tych wyjazdów. Udało nam się zaskoczyć uczestników pokazując, że nad jeziorami i w dzikich lasach można być zdecydowanie bardziej aktywnym, niż mogłoby się wydawać. Wraz z naszym niezawodnym partnerem Adventure Poland i Marcinem Kajkowskim postawiliśmy na sprawdzony program off road challenge.